LKS Brzyska Wola - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS BRZYSKA WOLA - Stal Gorzyce 2:1

Stal Gorzyce - Słowianin Grębów
Siarka II Tarnobrzeg - Unia Nowa Sarzyna
Pogoń Leżajsk - Olimpia Pysznica

PIERWSZA PORAŻKA W SEZONIE, PO TYPOWYM MECZU WALKI!

• autor: durak1, 2016-09-12 18:29

LKS BRZYSKA WOLA - FRANCESCO JELNA 0:1 (0:1)

LKS: Hacia M. - Szczęch, Kyć, Socha R.(c), Kruk A. (73. Staroń A.) - Karczmarczyk, Socha M., Wawrzak, Czerniecki (57. Kruk S.) - Staroń M. (78. Maruszak), Hacia Ad. ponadto na ławce: Antosz, Winiarski, Szpetnar, Staroń P. II

bramki:

0-1 goście (Krzemiński) 38'

FOTOGALERIA Z MECZU

Opis w rozwinięciu

Trzeba otwarcie powiedzieć, że to nie był dzień zawodników Brzyskiej Woli! LKS zagrał najsłabszy mecz w tym sezonie i po zaciętym spotkaniu uległ Jelnej 0-1!

Mecz zaczął się bardzo spokojnie, żadnej z drużyn nie spieszyło się to jakichś huraganowych ataków. Jednak wraz z upływem czasu spotkanie, zaczęło przybierać charakter typowej, boiskowej walki. Kibice zgromadzeni na stadionie w Brzyskiej Woli mieli prawo narzekać, mecz delikatnie mówiąc nie porywał, a podopieczni trenera Janusza Kuszpy, w ogóle nie przypominali zespołu z poprzednich meczów - przyjęli styl "zaproponowany" przez rywala, gdzie większość zagrań kończyła się długimi podaniami na aferę. Szkoda, bo grając piłkę bardziej spokojną i techniczną bylibyśmy na pewno sporo groźniejsi.

Najpierw swoją okazję mieli przyjezdni, kiedy to napastnik uderzył w słupek. Chwilę potem swoją okazję mieli zawodnicy Brzyskiej, ale strzał Karczmarczyka minimalnie minął bramkę Jelnej. Po jednej z szybkich kontr to goście wychodzą na prowadzenie, ładne prostopadłe zagranie z środka pola, do piłki dochodzi pomocnik zespołu Francesco, który silnym strzałem umieszcza piłkę w siatce LKS - u.

Po przerwie i powiedzianych sobie kilku mocnych słowach zawodnicy Brzyskiej ruszyli do odrabiania strat, niestety zamiast znów uspokoić grę, staraliśmy się tak jak przeciwnik znowu "lagować" piłkę licząc, że któraś z nich znajdzie swoją drogę. Jednak desperackie ataki nie przynosiły skutku na dobrze zorganizowaną defensywę gości. W drugiej połowie gra się nieco zaostrzyła, dużo fauli z obu stron. Swoje szanse mieli jedni i drudzy, ale do końca meczu wynik nie uległ zmianie.

Szkoda, bo pomimo słabego występu wydaje się, że remis był spokojnie w naszym zasięgu. Taki zimny prysznic był jednak zdecydowanie potrzebny zarówno naszym zawodnikom jak i wszystkim sympatykom. Za tydzień okazja do rehabilitacji - na własnym boisku podejmiemy zespół KS Sarzyna.

Zawodnikom Jelnej dziękujemy za sportową walke i życzymy powodzenia w następnych meczach!

autor: ~realista 2016-09-13 02:21:34

avatar o punkty będzie coraz trudniej bo jelna to pierwsza z drużyn które cechuje boiskowe "cwaniactwo" i nawet jak mają słabszy dzień tak jak w niedzielę to często potrafią wygrać mecz! A teraz będą coraz grożniejsi przeciwnicy.

autor: ~Obserwator 2016-09-13 08:42:44

avatar Grozniejszych przeciwników już nie będzie i macie szanse powodzenia. Jelna , Brzyska Wola, Jeżowe /bo maja wsparcie sędziów/ to drużyny które będą walczyć o awans no może jeszcze Sarzyna namieszać a Harasiuki nie utrzymają formy przez cały sezon. Tak myślę a wy jak myślicie?

autor: ~anonim 2016-09-13 12:43:03

avatar ha ha ha ha ha ha ha ha haaaaaaaaaa

autor: ~LKS 2016-09-13 17:52:34

avatar Panowie dajcie spokój jaki awans? My chcemy się spokojnie utrzymać. Może, kiedyś ale jeszcze nie teraz!

autor: ~kibic 2016-09-15 11:20:33

avatar Jeżowe, Jelna i Sarzyna to moi kandydaci do awansu, później Harasiuki, Krzeszów i Kuryłówka. A Brzyska według mnie tylko środek tabeli. Ale wszystko zweryfikuje boisko.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.